Účtovník do lokálneho tímu SSC (Ref. č.: 1-11-33290/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Hľadáme šikovného účtovníka, ktorý sa pripojí k lokálnemu účtovnému tímu.

Popis pozície:
- Ako účtovník budete pokrývať tri hlavné oblasti:
o Účtovanie cestovných výdavkov
o Účtovanie nespárovaných platieb v internom systéme
o Účtovanie majetku a zodpovednosť za inventúru majetku
- Spolupodieľanie sa na mesačných/štvrťročných a ročných reportoch
- Spolupráca pri pripravovaní podkladov pre audit
- Podpora kolegov v tíme Travel&Expenses
- Kontrola správnosti lokálneho účtovného systému a nastavenie podľa legislatívy

Požadujeme

- Minimálne 2 roky skúseností na účtovníckej pozícii (štatutárne účtovníctvo), skúsenosť z medzinárodného prostredia výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka (B2) slovom aj písmom
- MS Excel na pokročilej úrovni
- Znalosť lokálnych účtovných štandardov
- Tímový duch

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity (tretí pilier, jazykové kurzy, ovocné dni...), ktoré bude zástupca firmy komunikovať s uchádzačmi na osobnom pohovore

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3779823   Dátum zverejnenia: 5.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)