Javascript AI programátor pre medicínske projekty

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1900 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do nemeckej spoločnosti, ktorá je lídrom v digitalizácii medicínskej oblasti, hľadáme Frontend programátora, ktorý má záujem o Artificial Intelligence oblasť pôsobenia.

Náplň práce:

- vývoj v HTML5+CSS3, Bootstrap, Angular, aj základy Python (Django)
- práca na projektoch, ktoré budú fungovať na remote diagnostickej báze
- práca s backendovým tímom na vytvorení komplexnej aplikácie pre medicínske účely
- využitie microservices architektúry
- práca na user-interface a user-friendly prototypoch

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť v Javascript programovaní (akýkoľvek Framework)
- plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

- práca v medzinárodnom a technologicky modernom prostredí
- 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke
- 3 Sick days
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní/ ročne )
- zvýšený príspevok na stravné lístky
- 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily v rôznych zariadeniach: (wellness, fitness, tenis, squash, masáže, plavárne, kúpele)
- 95 EUR ročný príspevok na kultúru
- komplexné preventívne prehliadky

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3764089  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)