Mobile Apps developer for remote care (Ref. č.: 114169)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme Android developera do nášho programátorského tímu zaoberajúceho sa vývojom softwaru v medicínskom odvetví.

Náplň práce:
- návrh a implementácia aplikácií do zdravotníckych zariadení určených na vzdialené monitorovanie
- využívanie IoT zariadení
- komunikácia so stakeholdermi
- náplň práce je podobná DevOps pozícii

Požadujeme

- aspoň 2 roky skúseností s mobilným vývojom - Android, Switf, Xamarin
- skúsenosť s vývojom v agilnom prostredí
- je potrebné vedieť používať exitujúce vzdialené API
- angličtina na komunikatívnej úrovni, nakoľko sa jedná o medzinárodné prostredie
- skúsenosť s Java/ Kotlin je výhodu
- skúsenosti s cloudovými technológiami sú tiež veľkou výhodou

Benefity

- 7 až 9 plateného voľna navyše
- 3x sick days
- doplácanie Pnky
- tréningové programy
- referral bonus
- ovocie a nápoje počas dňa zdarma
- príspevok na regeneráciu v športových zariadeniach a wellnessoch
- príspevok na kultúru
- príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku a na detský tábor
- príspevok k životnému jubileu
- firemná kreditná karta na súkromné účely
- plne hradená komplexná preventívna prehliadka každé 2-3 roky

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3757737  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)