Administrátor platieb

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Končíš školu a ešte nemáš prácu? Na tejto pozícií budeš mať možnosť spracovávať transakcie v internom systéme a procesovať nie len akceptované platby ale aj zastavené.

Tvojou náplňou práce bude:

- Administratívna podpora tímu
- Zodpovednosť za nahrávanie dát do interného systému a ich následná kontrola
- Práca s MS Office (najmä Excel)
- Ad hoc úlohy podľa pokynov nadriadeného
- Reportovanie

Požadujeme

Ak spĺňaš požiadavky uvedené nižšie čakáme Tvoje CV:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Užívateľská úroveň MS Excel- vlookup, kontingenčné tabuľky
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (B2) v ústnej a písomnej forme
- Minimálne pol ročná skúsenosť na podobnej administratívnej pozícií
- Orientácia na detail

Benefity

Po skúšobnej dobe máš nárok na pestrú ponuku benefitov:

- 20 dní dovolenky je málo? Dáme ti viac!
- Finančné odmeny
- Už žiadne nadčasy! Naučíme ťa skoordinovať si svoj čas
- Pravidelné posedenie po práci na burgri či kofole
- Sick days

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3739993  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)