Python programátor pre medicínsku oblasť v rámci AI (Ref. č.: 1-10-33057/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Pre nemeckú spoločnosť pôsobiacu v medicínskom odvetví hľadáme Python programátora, ktorý bude pracovať na projekte s umelou inteligenciou.

Náplň práce:

- vývoj, dizajn a implementácia IT klinických riešení
- Python programovanie na backende, modelovanie backendových systémov, dáta modelov
- práca s Azure cloudovou platformou
- práca v agilnom tíme

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s Python programovaním
- znalosť s SQL
- plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

- 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke
- 3 Sick days
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
- zvýšený príspevok na stravné lístky
- 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- 95 EUR ročný príspevok na kultúru
- komplexné preventívne prehliadky

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3735502   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)