Angular developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chceš prispieť k bezpečnosti cestnej premávky? Pridaj sa k tímu ako Frontend Developer, a pracuj na vývoji SPA na zaujímavom projekte v IT centre technologickej spoločnosti.

Náplň práce:

- vývoj aplikácie s použitím technoógií Angular, ES6, Canvas, SVG
- práca v prostredí kde sa uplatňujú moderné metódy vývoja ako SCRUM a test driven development
- spolupráca na projektoch v medzinárodnom prostredí

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s programovaním v JavaScript-e
- anglický jazyk na úrovni B2

Benefity

- finančný príspevok na vzdelávanie
- príspevok na mimopracovné aktivity
- flexibilný pracovný čas
- homeoffice
- 25 dní dovolenky

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3694602  Dátum zverejnenia: 14.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)