Práca v NR na 1 zmenu - skladník na oddelení logistiky

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1080 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive - výroba výfukových systémov robotickým zváraním pre JLR Nitra.

Vašou náplňou práce bude:
- výkladka a uskladňovanie výrobného materiálu
- príprava hotových výrobkov na expedíciu - sequencing, používanie skenerov
- nákladka paliet s hotovými výrobkami na kamión
- výkladka zákazníckeho balenia
- zásobovanie výroby materiálom, práca s VZV

Požadujeme

- prax na obdobnej pozícii 1r výhodou
- platné oprávnenie na riadenie VZV
- zodpovedný prístup k práci
- ochota prejsť v blízkej dobe na dve zmeny

Benefity

- základná mzda 800 - 850€
- dochádzkový + výkonnostný bonus 200€
- menšia firma, príjemné pracovné prostredie
- 13. plat
- príspevok na dopravu 30€
- práca priamo do interného stavu spoločnosti

V prípade záujmu o viac informácií nám kľudne zavolajte na tč 0910 744 004.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3693454  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1080 € (+ prípadné ďalšie odmeny)