Operátor výroby pre spoločnosť MUBEA Kežmarok. Staňte sa prvým zamestnancom !

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4.23 - 4.23 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)

Vašou náplňou práce bude:

- výroba komponentov pre automobilový priemysel (Audi, BMW,Porsche, Chrysler...)
- obsluha strojov a robotických zariadení na lisovanie a ohýbanie, zušlachťovanie kovov
- nastavovanie strojov
- kontrola parametrov jednotlivych dielov

Požadujeme

- SŠ/SOU vzdelanie - strojnícke/strojárske alebo minimálne 1 - ročná súvislá prax na pozícii Operátor výroby
- schopnosť prispôsobovať sa zmenám a odolnosť voči stresu
- proaktívny, zodpovedný a samostatný prístup
- manuálna zručnosť
- technická orientácia
- schopnosť a ochota učiť sa nové pracovné postupy
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - krátky a dlhý týždeň ( denné a nočné zmeny )
- ochota vycestovať a relokovať sa do ČR (Prostějov) z dôvodu kompletného zaškolenia, po dostavaní závodu návrat späť do dostavaného závodu v Kežmarku

Benefity

Ponúkame:

- kompletné zázemie po dobu relokácie do Českej Republiky (dôkladné zaškolenie, ubytovanie, strava, pravidelná doprava na Slovensko a späť, asistencia prideleného konzultanta …)
- adekvátne finančné ohodnotenie a relokačné bonusy po dobu 1 roka
- kariérny rast - rozvoj vybraných pracovníkov na pozíciu Majster, Supervízor apd.
- stabilné, dlhodobé zamestnanie
- garantovanú pracovnú pozíciu po dostavaní závodu v Kežmarku
- zvýhodnené stravovanie
- a ďalšie benefity

Odporúčte nám vášho známeho/kamaráta!
Ak vami odporúčaný kandidát úspešne absolvuje u nás skúšobnú dobu, vyplatíme vám odmenu za odporúčanie zamestnanca.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3691292  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4.23 - 4.23 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)