Konštruktér betónových konštrukcií

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Rozširujeme tím o šikovných konštruktérov a projektantov pre mladú, dynamickú spoločnosť z oblasti stavebníctva.

Miesto výkonu práce: Trenčín

Možnosť výrazného navýšenia mzdy v závislosti od skúseností kanidáta.

Náplň práce:
- vypracovanie realizačnej a výrobnej dokumentácie betónových konštrukcií
- návrh a posúdenie nosných konštrukcií (nie je hlavná podmienka)
- samostatné projektovanie v oblasti stavebníctva
- koordinácia projektov so subdodávateľmi a profesiami

Požadujeme

- VŠ STAVEBNÉ- Pozemné stavby, statika stavieb, IKDS
- prax min. 2 roky - podmienka
- Allplan - pokročilý
- AutoCAD - pokročilý
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť programu ALLPLAN modelovanie+ vystužovanie 3D
- znalosť programu SCIA ENGINEER (nie je hlavná podmienka)
- znalosť programu GEO (statik), RIB - výhodou (nie je hlavná podmienka)

Benefity

- profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
- práca v mladom dynamickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- stabilné pracovné podmienky, aktívna účasť na konferenciách v odvetví betón/oceľ
- 2x ročne odmeny vo výške platu po celom odpracovanom roku
- samostatné odmeňovanie za kľúčové firemné projekty
- práca s globálnymi výpočtovými a grafickými softvérmi

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3671903  Dátum zverejnenia: 19.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)