SAP consultant - SD, CO

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu SAP consultant - SD, CO

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

- vývoj inovatívnych koncepcí a implementácia sofistikovaných poradenských riešení v oblasti Supply Chain Management
- vyhodnocovanie a definovanie procesných KPI, podpora ich trvalo udržateľnej implementácie a proaktívna podpora procesu zmien na oddeleniach
- samostatná optimalizácia SAP ERP modulov - SAP SD, QM, CO a následná implementácia inovácií v existujúcom systéme na pozadí S4HANA
- Práca v tíme formou poradenstva medzi predajom a distribúciou a ostatnými oblasťami - najmä logistika, kvalita, kontrola, zákaznícky servis

Požadujeme

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:

- minimálne 2 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP SD alebo CO module
- skúseností s poskytovaním poradenstva - znalosti podnikových procesov vo výrobe - automotive výhodou
- plynulá znalosť anglického jazyka
- ochota cestovať
- analytické myslenie

Benefity

- flexibilná pracovná doba
- možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- možnosť práce z domu
- 13. plat do výšky 100%

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3661049  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)