Hlavný účtovník

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hlavný účtovník, vidíš sa na tejto pozícii? Spĺňaš väčšinu požiadaviek na kandidáta a pracovná náplň by ťa bavila? Poď do toho s nami a obsaď túto pozíciu hneď teraz!

Pracovná náplň:
- vedenie účtovníctva v spoločnosti
- vystavovanie faktúr zákazníkom a ich účtovanie
- evidencia a účtovanie o pohyboch majetku, zásob, finančných tokov, inventarizácia záväzkov, pohľadávok, správa registru investičného majetku vrátane odpisov
- vedenie a kontrola skladového a majetkového účtovníctva
- príprava podkladov pre mzdy
- vedenie hlavnej knihy, účtovanie interných dokladov
- nastavenie kmeňových dát účtovného IS a prístupov do IS
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve a pod.
- evidencia účtovných záznamov v súlade s predpismi
- výpočet a účtovanie výdavkov budúcich období
- príprava štatistických výkazov
- príprava dokumentov pre finančné audity
- spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi
- spracovanie mesačných výkazov, uzávierky, DPH a iných výkazov
- výpočet a platba daní, tvorba daňového priznania, daň z nehnuteľností, cestná daň a iné
- vypracovanie analýz
- zodpovednosť za prípravu, evidovanie a účtovanie platieb a dodávateľských faktúr
- monitorovanie dobropisov

Požadujeme

Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa tieto požiadavky:
- vzdelanie v oblasti účtovníctva
- prax na podobnej pozícii min. 3 roky ideálne z prostredia medzinárodných korporácii
- angličtina na komunikačnej úrovni - komunikácia s nadriadeným pracovníkom a so zahraničím
- MS Office pokročilá úroveň
- znalosť HELIOSu veľkou výhodou
- znalosť IFRS
- zodpovednosť, tímový hráč, komunikatívnosť, analytické myslenie, ochota učiť sa

Benefity

- flexibilný pracovný čas
- sick days
- dovolenka nad rámec
- možnosť práce z domu
- bezplatné kurzy anglického jazyka
- a iné benefity

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3653018  Dátum zverejnenia: 26.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)