Controller pre výrobnú spoločnosť

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

V súčasnosti hľadáme šikovného a skúseného kandidáta na pozíciu CONTROLLER pre významnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Hlavnou náplňou práce bude:
- Analyzovanie a vyhodnotenie predajných výsledkov
- Analyzovanie oblastí príjmov, cash flow, produktivity
- Výpočty nákladov na nové produkty, doba návratnosti nových investícií, marža
- Reporting nákladov
- Finančné plánovanie
- Aktívna účasť na mesačných uzávierkových aktivitách
- Konsolidácia výsledkov a následný reporting na medzinárodnej úrovni
- Participácia na projektoch v rámci controllingového oddelenia
- Príprava prezentácií

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňat nasledujúce:

- ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- plynulá znalosť anglického jazyka
- pracovná skúsenosť z oblasti controllingu
- veľmi dobrá uživateľská úroveň MS Excel
- znalosť programu SAP
- samostatnosť pri plnení zadaných úloh
- logické myslenie
- zmysel pre analytickú prácu
- dobré numerické zručnosti

Benefity

- Dlhodobá práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- Možnosť osobného rozvoja
- Možnosť využitia cudzieho jazyka
- Výhodné platové ohodnotenie
- Program sociálnych benefitov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3650865  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)