Pracuj v sklade a odvezieme ťa do práce zdarma!

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 805 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre.
Vašou náplňou práce bude:
- príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
- práca so scannerom, prepočítavanie kusov
- účasť na inventúrach
- označovanie a skenovanie dielov

Požadujeme

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú:
- ochotní pracovať na dve zmeny
- šikovní
- samostatní

Viac info radi poskytneme na tč 0910 744 004.

Benefity

Bonus k mzde:
- po mesiaci +5%
- po dvoch mesiacoch +10%
- po troch mesiacoch +15%

DOPRAVA ZDARMA Z ROZNYCH SMEROV:
- v rámci Nitry
- Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
- Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
- Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
- Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
- Levice - Vráble - Golianovo - Nitra
- Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra
- Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
- Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
- Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
- Selice - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3646115  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 805 € (+ prípadné ďalšie odmeny)