Referent obchodu

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Referent obchodu. Nenáročná administratívna práca vhodná pre technicky orientovanú osobnosť.
Miesto výkonu práce: Trenčín
Pracovná náplň:
-Vykonávanie obchodnej činnosti pri nákupe a predaji hutného materiálu
-Komunikácia so zákazníkom
-Riešenie reklamácií a nezhôd
-Zodpovednosť za správne preskúmanie a riešenie dopytu a ponuky
-Vystavovanie objednávok, dodacích listov a dobropisov
-Spolupráca s obchodným manažérom pri výbere a hodnotení dodávateľov
-Spracovanie obchodných prípadov a vedenie záznamov v systéme SAP
-Vedenie skladovej evidencie – príjem, výdaj
-Vybavovanie telefonických hovorov, e-mailov a pošty na dennej báze
-Vytváranie faktúr

Požadujeme

- SŠ vzdelanie s maturitou technického zamerania_podmienka
- min. 2 roky prax v administratíve, obchode_technické prostredie
- Znalosť MS Office_pokročilá úroveň
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni obchodnej korešpondencie
- Znalosť SAP_veľkou výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B
- Technicky orientovaná osobnosť
- Príjemné vystupovanie, analytické myslenie, otvorený, zodpovedný a komunikatívny typ
- Schopnosť riešiť viac úloh súčasne, tímový hráč

Benefity

- zaujimavý sociálny program
-13, a 14. plat
- príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3645843  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)