Údržbár

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ste zo Skalice alebo okolia? Máme pre Vás ponuku práce v stabilnej spoločnosti. Využite príležitosť pracovať na pozícii ÚDRŽBÁRA.

Vašou náplňou práce bude:

- Posila pre tím údržby
- Preventívna údržba strojov a zariadení
- Práca na 2 zmeny (Ranné - 6:00-14:00/ Poobedné - 14:00-22:00)

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledovné kritéria:

- Stredoškolské vzdelanie v odbore elektrotechniky
- Manuálne zručný
- Vyhláška 718 (BOZP) výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka:

- 13ty a 14ty plat
- Týždeň dovolenky navyše
- Príspevok na jazykové vzdelávanie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3645196  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)