Senior Java developer (so záujmom o SW architektúru)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 3100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

V medzinárodnej spoločnosti - špičke na trhu v oblasti zaisťovníctva mám otvorenú pozíciu Senior Java developera, ktorý má chuť navrhovať nové riešenia a záleží mu na celkovom produkte.
Je to skvelá príležitosť pre programátora, ktorý rád programuje, ale zároveň má nadhľad a rozumie, ako je časť práce ovplyvňuje celok. Na tejto pozícii dostane možnosť ovplyvniť výsledok a navrhnúť nové riešenia. Je to ideálne pre kandidáta, ktorí vidí problémy, vie ich pomenovať a dokáže navrhnúť zlepšenia.

Náplň práce:
- spolupráca na vývoji data governance aplikácie v enterprise prostredí
- zameranie najmä na BE vývoj v Jave, ale je možnosť venovať sa aj fullstack programovaniu (FE v Angular)
- podieľanie sa na nových projektoch - napr. migrácia na hybrid cloud či do microservices architektúry
- práca s Oracle - jedná sa o vývoj toolu, kde sú databázy a práca s dátami kľúčové
- možnosť ovplyvniť, ako bude riešená architektúra
- návrh zmien a vylepšení - analýza možností na zlepšenie a návrh riešení
- spolupráca v 5 člennom medzinárodnom agilnom tíme

Požadujeme

- aspoň 4 ročné skúsenosti ako Java (J2EE) developer
- pokročilé skúsenosti s vývojom enterprise aplikácií
- schopnosť navrhovať nové riešenia v oblasti vývoja aplikácií
- skúsenosti s FE vývojom sú veľkým plusom
- výhodou je skúsenost s distribuovanými systémami a serverless architektúrou
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3642071  Dátum zverejnenia: 11.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 - 3100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)