Ak si študent, ovládaš angličtinu a francúzštinu a máš rád ľudí, si náš človek!

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 5 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak hľadáš stabilnú prácu popri štúdiu v dynamickom tíme, baví Ťa administratíva a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !

Tvoja náplň práce:
- spracovanie emailov od kandidátov
- pozývanie kandidátov na pohovor
- testovanie jazykových znalostí kandidátov
- správa inzercie
- sledovanie trendov na trhu práce
- participácia na projektoch
- podpora celého Recruitment tímu
- administratívne práce

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- stredoškolské vzdelanie, alebo študent VŠ
- aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka
- pokročilá znalosť francúzskeho jazyka podmienkou
- znalosť ďalšieho jazyka veľkou výhodou
- komunikačné zručnosti
- aktívna práca s MS Office
- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie
- time-management
- multitasking
- orientácia na detail
- tímový hráč

Benefity

- práca vhodná pre študentov denného štúdia
- práca v mladom, dynamickom tíme
- mobilný telefón
- teambuildingové aktivity
- športové benefity
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3627437  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 5 €/h (+ prípadné ďalšie odmeny)