Inžinier údržby - zlepšovanie Procesov

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Zručnosť a nápady sú Vašou silnou stránkou? Ste odhodlaný premeniť Vaše nápady do praxe? Chceli by ste v oblasti údržby nazrieť aj ďalej? Ak sú Vaše odpovede na tieto otázky áno tak potom hľadáme práve Vás.
Pre zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive aktuálne obsadzujeme pozíciu INŽINIER ÚDRŽBY - ZLREPŠOVANIE PROCESOV.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Zavádzanie nových technológií do výroby
- Vyhľadávanie dodávateľov technológií na Slovensku ale aj v zahraničí (prostredníctvom katalógov, internetu, a i.)
- Aktívna komunikácia s dodávateľmi
- Zapájanie a oživovanie nových technológií vo výrobe
- Zlepšovanie procesov, zefektívnenie a skvalitnenie výroby, znižovanie prestojov, zvýšenie kvality
- Pravidelná komunikácia s kolegami na Slovensku ale aj vo Francúzsku
- Spolupráca so zmenovými technikmi údržby
- Spolupodielanie sa na príprave rozpočtov, analýz, cenových ponúk jednotlivých technológií a procesov

50% práca v kancelárii, 50% práca priamo s technológiami vo výrobe.

Požadujeme

Hľadáme vhodného kandidáta:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania (elektrotechnika, mechanika, automatizácia, robotika, pneumatika,hydraulika, a pod.)
- Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou, §21
- Pracovné skúsenosti v oblasti údržby výrobných zariadení (Elektronika a mechanika)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 podmienkou
- Znalosť francúzskeho jazyka - výhoda, nie požiadavka
- Znalosť programovania robotizovaných zariadení (Kuka, ABB) a PLC systémov (Siemens/Mitsubishi) veľkou výhodou

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3626380  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)