SAP školiteľ

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadám skúsených SAP špecialistov, ktorí majú záujem využiť svoje skúsenosti na školenie SAP používateľov.
Ide o zriedkavú príležitosť v medzinárodnej technologickej/IT spoločnosti, ktorá prechádza na nová SAP platformu!
Pozícia zahŕňa taktiež možnosť naučiť sa veľa o rôznych SAP moduloch, nakoľko úvodom spolupráce sú najmä vlastné školenia.

Náplň práce:
- zodpovednosť za školenia SAPu pre rôzne moduly
- školenie nových SAP používateľov, taktiež aj skúsených na nové rozšírenia a zmeny
- zabezpečenie školení pri prechode na novú SAP platformu
- podieľanie sa na príprave školiacich materiálov
- spolupráca pri príprave a realizácia online vzdelávania
- školenia užívateľov v Nemecku - potreba cestovať, cca 30% pracovného času
- možnosť naučiť sa veľa o rôznych SAP moduloch - spoločnosť ponúka školenia modulov, s ktorými školiteľ ešte nemá skúsenosť

Požadujeme

- expertné skúsenosti so SAPom
- široký prehľad vo viacerých SAP moduloch
- pokročilé skúsenosti so školením SAP užívateľov
- prezentačné schopnosti
- ochota príležitostne cestovať do zahraničia
- aktívna nemčina na úrovni C1 a angličtina aspoň na B2 úrovni

Benefity

- dni plateného voľna navyše
- príležitostný home office
- sick days
- finančné bonusy
- príspevok na šport a kultúru

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3624611  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)