Špeditér od 1300€ - výška platu je v závislosti od skúsenosti + 13.- 14. plat

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Baví ťa oblasť logistiky? Máš skúsenosti na pozícií ŠPEDITÉRA? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku v medzinárodnej prepravnej spoločnosti, ktorá potrebuje rozšíriť svoj stabilný tím o NOVÉHO dynamického, priateľského, spoľahlivého ŠPEDITÉRA.

Náplňou tvojej práce bude:

- Koordinácia vnútroštátnej aj medzištátnej dopravy
- Plánovanie a zabezpečenie prepravy podľa požiadaviek zákazíka
- Kalkulácia a vypracovanie cenových ponúk
- Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
- Riešenie zákaziek, dohľad nad ich realizáciou
- Riadenie a koordinácia práce vodičov
- Riešenie vzniknutých problémov, podpora disponentov
- Vyhodnocovanie vyťaženosti vozidiel, štatistiky, reporty

Požadujeme

Úspešný kandidát musí spĺňať:

- Skúsenosti v oblasti špedície min. 1 - 2 roky PODMIENKA
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Výborná schopnosť organizovania a plánovania
- Analytické myslenie
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Tímový hráč

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený zaujímavý balík benefitov:

- 13. 14. plat
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa a svadby
- Príspevok na cestovanie
- Sick days
- Multisport kartu
- Jazykové a odborné kurzy
- Flexibilná pracovná doba

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3623458  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)