Administratívna pozícia v oblasti HR s anglickým a francúzskym jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Baví ťa administratíva v oblasti HR, chceš uplatniť svoje jazykové znalosti a máš zmysel pre detail? Ak je tvoja odpoveď áno, tak neváhaj a začni už dnes!

Tvojou náplňou práce bude:
- Spracovávanie HR procesov, ako napríklad nástupy, zvyšovanie a znižovanie miezd, ukončovanie pracovných pomerov, a iné.
- Budeš robiť kompletnú podporu HR Business partnerom
- Naučíš sa ako vyzerá interný systém SAP
- Práca s interným systémom a spracovávanie procesov prostredníctvom mailov

Požadujeme

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:

- Máš ukončené stredoškolské štúdium s maturitou
- Aktívne využívaš ANGLICKÝ a FRANCÚZSKY jazyk na úrovni B2
- Máš pocit, že komunikácia je tvojou silnou stránkou
- Vieš pracovať v programe EXCEL na základnej úrovni
- Si ochotný s času na čas pracovať aj nad rámec svojich povinností

Benefity

- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home OfficeHome Office

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3621945  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)