Project leader - 2 000 - 3 000 € + 13. a 14. plat (Ref. č.: 1-30-31340/PF)

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii PROJECT LEADER.

Vašou hlavnou úlohou bude:

- Vedenie a riadenie projektov v rámci vývojového centra
- Koordinácia projektového tímov
- Podieľanie sa na medzinárodných projektoch
- Zabezpečovanie transferov výroby
- Sledovanie stavu projektov (čas, náklady, kvalita)

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie technického smeru
- Prax v oblasti priemyselného inžinierstva a projektového manažmentu 3 roky
- Znalosť nástrojov riadenia výroby
- Znalosť nástrojov a štandardov kvality
- Technické a analytické myslenie
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Ochotu cestovať
- Dynamická osobnosť
- ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA PODMIENKOU

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity:

- 13ty a 14ty plat
- Týždeň dovolenky navyše
- Príspevok na DDS
- Príspevok na jazykové vzdelávanie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3619529   Dátum zverejnenia: 12.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)