Projektant - od 1200€ + prémie na základe vašej šikovnosti

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chceš si ovplyvňovať výšku svojej VÝPLATY? Si šikovný PROJEKTANT a je ti známa oblasť slaboprúdu? Tak sa staň súčasťou tímu slovenskej spoločnosti na pozícii PROJEKTANTA, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií a telekomunikačných stavieb.

Vašou náplňou práce bude:

- Príprava a samostatné vypracovanie projektových dokumentácií
- Spracovanie technických návrhov a podkladov
- Prieskumné práce
- Návrhy a riešenia úprav a zmien projektovej dokumentácie v oblasti IT a telekomunikačných stavieb
- Práca so softwarom Microstation

Požadujeme

Požiadavky na pozíciu sú nasledovné:

- Znalosť softwaru Microstation VÝHODOU
- Prax v oblasti projektovania IT a telekomunikačných stavieb VÝHODOU
- SŠ alebo VŠ vzdelanie elektro alebo stavebného smeru

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík zaujímavých benefitov:

- Kvartálne odmeny
- Po zaškolení zvýšenie platu
- V závislosti od splnených úloh na projekte - ODMENY
- Flexibilná pracovná doba
- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- Možnosť práce na živnosť

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3604104  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)