Middleware java developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak sa vyznáš v Jave (+ Oracle ) a máš záujem venovať sa integrácii - pričom ťa baví správa, vývoj a údržba rozhraní medzi IS, tak toto je job pre teba ! Práca je v medzinárodnej energetickej spoločnosti, so silným zázemím na slovenskom trhu.

Náplň práce:
- vývoj integračnej platformy založenej na Weblogic v Java
- vývoj úprav a rozšírení systému
- analýza a riešenie problémov
- správa middleware riešenia a zodpovednosť za správne prepojenie viacerých systémov

výhody :
- veľmi samostatná rola v BA, spolupracovať budeš so zahraničným tímom
- možnosti HO (po dohode)
- medzinárodná spoločnosť
- stabilná pozícia, práca na dlhodobú spoluprácu
- zaujímavé benefity - o ktorých ti rád poviem telefonicky/osobne

Požadujeme

Aké technické predpoklady by si mal spĺňať ?

- Java SE/EE - minimálne 2 roky pracovných skúseností s BE vývojom ( ideálne skúsenosť s nejakým integračným projektom )
- výhodou je skúsenosť s Oracle WebLogic
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni

Benefity

- 13.plat a ďalšie finančné odmeny
- príspevok na dopravu
- široký balík rôznych benefitov (športové, zdravotné, poistenie atď).

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3603454  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)