DevOps Engineer (AWS)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2300 - 3300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pozícia pre skúseného System Admina či DevOps inžiniera, ktorý má záujem podporovať aplikácie na AWS a podieľať sa na zaujímavých projektoch. Taktiež je to vhodná príležitosť naučiť sa pracovať s viacerými DevOps toolmi či skriptovať v Pythone.
Práca je v medzinárodnej finančnej spoločnosti, ktorá patrí medzi top firmy v danom odbore.

Náplň práce:
- spolupráca v medzinárodnom DevOps tíme na podporu a správu aplikácií v oblasti poisťovníctva
- správa cca 40 prostredí
- práca na automatizácia s použitím Ansible, Puppet, Jenkins, Terraform
- podieľanie sa na kontajnerizácii riešenia (Docker, Kubernetes)
- úzka spolupráca s developerským tímom
- spolupráca na deploymente aplikácii a CI/CD
- správa AWS

Požadujeme

- aspoň 4 ročné skúsenosti v IT oblasti ako system admin alebo DevOps engineer
- skúsenosti aspoň s 1-2 DevOps toolmi (Ansible, Chef, Jenkins, Docker, Terraform, Cloudformation, OpenShift a pod.)
- profesionálne skúsenosti s cloudom (ideálne AWS)
- skúsenosti s Linux systémami
- pokročilé skúsenosti so skriptovaním
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3603437  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2300 - 3300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)