Obchodný reprezentant (farmácia)

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Si dobrý obchodník? Vieš predať seba aj svoj produkt a zároveň budovať pevné vzťahy? Máš skúsenosti ako medicínsky reprezentant?

Náš klient - renomovaná farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného uchádzača na pozíciu OBCHODNÝ REPREZENTANT pre Banskobystrický kraj!

Využi jedinečnú príležitosť a staň sa členom silného a úspešného obchodného tímu s medzinárodným psôobením!

Náplň práce:

- Zodpovednosť za pridelený región - (LV, ZC, ZH, BS, BB, ZV, KA, VK, DT, LC, PT)
- Pravidelné návštevy lekárov
- Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov a rozvoj partnerstva
- Prezentácia a marketing produktov spoločnosti
- Pravidelný reporting area manažérovi

Požadujeme

Ideálny uchádzač by mal mať:

- Min. SŠ vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii medicínsky reprezentant (relevantný kandidát má skúsenosti z generickej spoločnosti, nie originálnej)
- Uvítame však aj kandidáta bez predchádzajúcej skúsenosti v oblasti farmaceutického priemyslu, ktorý má skúsenosti z FMCG
- Schopnosť zorganizovať a efektívne využívať svoj čas
- VP sk. B, aktívny vodič

Hľadáme dynamického, zapáleného kandidáta, ktorý bude do práce chodiť s úsmevom a nadšením!

Benefity

- Možnosť práce v silnej a stabilnej spoločnosti
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Osobný automobil aj na súkromné účely

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3578873  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)