Pokračujte v kariére AP účtovníka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chcete pocítiť podporu a zázemie veľkej výrobnej spoločnosti?
Máte skúsenosti s parciálnym účtovníctvom, ale potrebujete, aby časť Vašej pracovnej náplne zahŕňalo komunikáciu? Ak hľadáte zmenu a potrebujete viac komunikatívnu rolu, táto pozíciabude pre Vás tá správna.

Vašou náplňou práce bude:

- Komunikácia s dodávateľmi či už telefonická alebo emailová
- Rekonciliácie bankových účtov
- Zodpovednosť za správu pridelených účtov
- Riešenie nezrovnalostí a požiadaviek v rámci Vášho oddelenia
- Príprava journálov a reportov
- Analýza ON-HOLD faktúr

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Ekonomické vzdelanie alebo adekvátna pracovná skúsenosť so zameraním na financie/účtovníctvo
- Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (schopnosť zvládnuť pohovor v Anglickom jazyku)
- SAP je výhodou
- Výhodou Nemecký, Španielsky, Maďarský alebo Taliansky jazyk
- Máš chuť pracovať v US pracovnom čase (od 13:30 do 22:00)

Benefity

- 13. plat
- Plne hradené stravné vo výške 10 eur pri US pracovnom čase
- 20% príplatok pri práci na US pracovnom čase
- Príspevok na svadbu
- Príspevok pri naroden í dieťaťa
- Multisport karta

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577590  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)