Application Support - LINUX platforma

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Príležitosť pre kandidátov so záujmom o aplikačný support na LINUX platforme!

Náplň práce:
- správa aplikácie na spracovanie platieb na 2nd line úrovni
- riešenie incidentov a spolupráca s rôznymi tímami pri hľadaní riešení
- implementácia zmien a patch-ov vo všetkých podporovaných prostrediach
- účasť na migračných projektoch a implementácie pre nového klienta
- riadenie kapacity a výkonu pre aplikácie
- zachovávanie prevádzkových postupov a dokumentácie
- on-call support (príležitostne)
- správa Disaster Recovery a Business Continuity

Požadujeme

- aspoň 1 rok skúseností vrámci application support
- skúsenosť s prácou v Unix/Linux platforme
- základná znalosť SQL databáz
- aktívna angličtina (schopnosť komunikovať s kolegami/zákazníkmi zo zahraničia)
- ochota podieľať sa na príležitostnom oncall supporte

Benefity

- Zdravotná starostlivosť
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- Korporátna univerzita a knižnica
- Anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie -
- Odmeny k výročiam
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card free of charge

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3577378  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)