Obsluha CNC strojov/ kusová výroba s množstvom benefitov (Ref. č.: 6-21-30940/PF)

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Ponuka vhodná pre kandidátov, ktorí majú chuť pracovať vo výrobnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu práce a vlastným motivačným systémom.
Náplň práce:
- výroba dielov v kusovej a malosériovej výrobe,
- čítanie výkresovej dokumentácie a technologických postupov,
- obsluha CNC frézovacích strojov pomocou ovládacieho panela v systéme Heidenhain alebo obsluha sústružníckeho CNC a spracovanie programu v programovacom jazyku Sinumeric
- upnutie obrobku do pracovného priestoru,
- výber a osadenie nástrojov do zásobníka stroja,
- kontrola programu a jeho prípadná úprava,
- nastavenie zmeny údajov geometrie nástrojov a technológie programu,
- zabezpečenie kvality počas výrobného procesu
- práca na 2 zmeny

Požadujeme

- 2 roky skúsenosť s obsluhou CNC strojov v kusovej výrobe
- manuálna a technická zručnosť
- praktické myslenie
- požiadavky závisia od konkrétneho zamerania fréza/sústruh

Benefity

- možnosť kariérneho rastu na pozíciu programátora CNC či majstra
- letné a vianočné príspevky
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- možnosť získania nadtarifnej zložky na mesačnej báze

V prípade bližších informácií ma neváhajte kontaktovať na 0902 985 057.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577373   Dátum zverejnenia: 14.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)