Hľadá sa autoelektrikár pre subdodávateľa JLR!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu AUTOELEKTRIKÁR.

Hlavnou náplňou práce je:
- diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel
- identifikácia závad
- vykonávanie opráv a údržba nedostatkov na elektroinštalácii
- uplatnenie najvhodnejšieho spôsobu opravy nedostatkov
- práca s meracími prístrojmi, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie/vyššie odborné vzdelanie
- skúsenosti s finálnou kontrolou

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3576154  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)