Specialist in accounting (Ref. č.: 1-11-31778/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 - 2400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Náplň práce:

- Zodpovednosť za účtovanie nákladov
- Reporting iným pobočkám
- Zodpovednosť za kvartálne uzávierkové aktivity pre pridelené pobočky
- Spolupráca na interných a externých auditoch

- Manage the accounting for and commit to the production of monthly/quarterly/annual accounts for assigned entities and branches
- Assisting with payroll, compensation and related benefits accounting and associated balance sheet entries and reconciliations where appropriate
- Accounting for accruals and prepayments for the respective entities
- Manage balance sheet reconciliation processes where not controlled by other Finance teams
- Coordinate the preparation of VAT reporting for VAT managers (including reconciliations)
- Assist with reporting for the various jurisdictions served by Finance
- Processing of end to end intercompany recharges and related activity, i.e. accounting for intercompany recharges in and recharges out and International Assignee accounting / processes in conjunction with the Intragroup Service Model team. All associated reconciliations
- Transactional level reporting to the business, assisting in policy setting and operational improvements

Požadujeme

Požiadavky na vhodného kandidáta:

- 7 rokov skúseností v účtovníctve alebo audite
- Znalosť US GAAP ALEBO SK GAAP ALEBO UK GAAP ALEBO IFRS
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku je podmienkou
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Schopnosť samostante pracovať

Benefity

- Flexibilný pracovný čas,
- Práca z domu,
- Strava a dovolenka nad rámec zákona,
- Preplatenie dopravy do práce, a iné

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3574694   Dátum zverejnenia: 9.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 - 2400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)