Buyer direct (Ref. č.: 1-30-31731/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá má silné postavenie v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE na pozícii BUYER.

- Zodpovednosť za nákup priamych materiálov pre výrobné závody
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Zodpovednosť za audity pridelených dodávateľov
- Príprava tendrov ich analýza a kalkulácie
- Zodpovednosť za zverené projekty - launch projekty
- Kontrola včasného dodania materiálu
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Komunikácia s výrobou a plánovaním
- Príprava podkladov a reportov

Požadujeme

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Prax v oblasti nákupu min. 2 roky - DIRECT materiál PODMIENKA
- Flexibilita - ochota cestovať v rámci EMEA
- Prax v oblasti automobilového priemyslu PODMIENKA

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík finančných aj nefinančných benefitov:
- 13. plat
- Plne hradené stravné lístky
- Dovolenka nad rámec zákona
- Coffee program
- Príspevok pri svadby
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Jazykové kurzy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3572158   Dátum zverejnenia: 7.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)