Servisný technik

Miesto práce
Košice region - Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ste zanietený elektrotechnik? Ak máte platnú vyhlášku podľa paragrafu min. 22 a ak ovádate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, možno ste práve Vy ten správny uchádzač, ktorého hľadáme na pozíciu TECHNIK ÚDRŽBY.

Náplň práce:

- Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu automatizovaných výrobných strojov
- Odstránenie chýb strojov a zariadení na elektronických, elektrických, pneumatických, elektropneumatických a mechanických častiach zariadení
- Vykonávanie údržby podľa technickej dokumentácie s využitím diagnostických zariadení
- Komunikácia s výrobou o priebehu opráv
- Vedenie dokumentácie o vykonaných opravách a použitých náhradných dieloch
- Implementácia nápravných opatrení v rámci údržby
- Oprava poškodených zariadení a výmena súčiastok
- Výmena a objednávanie náhradných dielov
- Zodpovednosť za preventívnu a korektívnu údržbu strojov

Požadujeme

- min. SŠ elekrotechnické vzdelanie
- Prax na pozícii technika údržby alebo koordinátora údržby vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKOU
- Znalosť princípov elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky, hydrauliky - PODMIENKOU
- Platná vyhláška min. §22 alebo §23
- Aktívna znalosť anglického jazyka min.B1
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť
- Tímovosť

Benefity

- Mesačný bonusový systém

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3560117  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)