Manažér výroby

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre rýchlo rozvíjajúcu sa úspešnú Švajčiarskú spoločnosť hľadáme uchádzačov na pozíciu Mechatronik. Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky.
Náplň práce:

- odborné a organizačné vedenie spolupracovníkov vo výrobe mechanických a elektronických váhových produktov
- zostavenie plánovania výroby, sledovanie plánovaného vývoja výroby, výroba produktov v požadovaných termínoch, návrh a realizácia nápravných opatrení pri odchýlkach
- sledovanie oblasti nákladov, termínov a kvality ako strategický cieľ a neustále presadzovanie zlepšovacích opatrení
- reportovanie konateľovi vo Švajčiarsku
- vyhotovenie výrobných podkladov pre nové a modifikované produkty
- organizácia údržby prevádzkových prostriedkov
- neustále zlepšovanie procesov vo výrobe a výrobnej dokumentácií
- práca vo výrobe s veľmi jemnými procesmi
- zodpovednosť za dobrú atmosféru na pracovisku a podpora práce na vysoko kvalitatívnej úrovni

Požadujeme

- min. stredné odborné učilište s maturitou v strojárskych alebo elektrotechnických odboroch alebo stredná priemyselná škola strojnícka alebo elektrotechnická
- prax v technických profesiách/ mechanika, presná mechanika, nástrojárstvo, elektrotechnická výroba, strojárska výroba, údržba strojov a zariadení
- schopnosť pracovať v tíme/ ženský aj mužský kolektív
- znalosť angličtiny alebo nemčiny na úrovni min. B2

Benefity

- práca na jednu zmenu/ veľká flexibilita v rámci pracovnej doby
- možnosť denne využívať cudzí jazyk
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v menšom kolektíve, v príjemnom a čistom prostredí
- možnosť realizovania svojich inovatívnych nápadov
- vďaka plochej hierarchickej štruktúre príjemne a priateľské prostredie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3557607  Dátum zverejnenia: 10.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)