Junior špecialista zákaznických kariet (nemecký a maďarský jazyk)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1250 - 1250 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Priestor pre využitie nie úplne všednej jazykovej kombinácii je tu!
Komunikujete plynule v maďarskom a nemeckom jazyku? Máte tiež dobré základy pre komunikáciu v anglickom jazyku?
Potom Vám stačí už len krôčik k získaniu tejto zaujímavej pozícii. A tým je zaslanie Vášho životopisu.

Náplň práce:

- Pravidelná telefonická aj emailová komunikácia v nemeckom a maďarskom jazyku
- Využitie a priestor pre zdokonalenie sa v anglickom jazyku
- Práca s internými databázami a zákazníckymi kartami
- Evidencia zákazníkov v internom systéme
- Zriaďovanie, evidencia a rušenie zákazníckych kariet
- Sledovanie a správa limitov kariet
- Prideľovanie vernostných bodov a ich uloženie na karte zákazníka
- Minimalizovanie možnosti zneužitia karty
- Spolupráca s právnym oddelením v prípade platobnej neschopnosti a sťažnostiach

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Plynulá komunikácia v nemeckom(C1) a maďarskom(B1) jazyku JE NEVYHNUTNÁ
- Veľmi vítaná je predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve alebo v oblasti poskytovania zákazníckej starostlivosti
- Dobré PC zručnosti

Benefity

- Kvalita odvedenej práce a individuálny výkon sú ocenené ročnými odmenami
- Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
- Univerzálne darčekové poukážky na šport, rekreáciu a kultúru
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Príspevok na doplnkové dôchodkove sporenie
- Príspevok na výučbu anglického jazyka
- Zľava na vybrane firemne produkty
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Firemné akcie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3554472  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250 - 1250 € (+ prípadné ďalšie odmeny)