Administratívna podpora pre Key Account tím (Ref. č.: 4-12-31427/PF)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Zaujíma ťa administratíva a chcel by si byť posilou pre Key account tím? V tom prípade máme pre teba zaujímavú pozíciu, ktorej náplňou práce je:

- Podpora Key Account tímu
- Spracovávanie objednávok v internom systéme
- Príprava prezentácií pre členov tímu
- Komerčné plánovanie
- Zakladanie vendor účtov
- Ad-hoc úlohy od členov Key Account tímu
- Komunikácia s rôznymi oddeleniami v rámci spoločnosti

Kontrakt na 1 rok s možnosťou predĺženie - zástup za MD.

Požadujeme

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Min. 6 mesiacov skúsenosť v oblasti Customer Support
- Skúsenosť z korporátneho prostredia výhodou
- Anglický jazyk na úrovni B1 - mierne pokročilý - skôr písomná komunikácia
- Skúsenosti so SAP programom výhodou
- Znalosť MS Office
- Technické myslenie, technická zdatnosť
- Analytické myslenie

Benefity

Medzinárodná renomovaná spoločnosť ponúka širokú škálu pekných benefitov:
- 13. a 14. plat
- Flexibilný pracovný čas
- Dovolenka navyše
- Plne hradené stravné od zamestnávateľa
- Možnosť kariérneho rastu a tréningový program

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3554033   Dátum zverejnenia: 5.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)