ASP.NET developer (Ref. č.: 1-10-31586/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Pracuj v SCRUM teame a uč sa nové technológie!

Budeš mať možnosť zapracovať sa vo viacerých rolách a technológiach.

Tech stack na projekte:
FE- JS, HTML5, React, Bootstrap
BE- .NET, C#, WebAPI

Po dohode možnosť home office

Pozicia vhodná aj pre absolventov.

Požadujeme

-ASP.NET, C#, WEB API
-MS SQL server
-Angličtina na komunikatívnej úrovni

Benefity

- SCRUM na veľmi vysokej úrovni
- Kurzy jazykov (AJ / NJ)
- rôzne treningy
- work-life balance
- možnosť ROTOVAŤ na projektoch
- 13 platov
- rodinne prostredie terasa (gril), kalčeto, movie nights ....
- rôzne zahranične projekty - priemyselne aplikácie pre rôzne projekty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3550883   Dátum zverejnenia: 30.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)