Application support specialist_2nd line

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Láka ťa práca v menšej IT firme ? Si dobrý v angličtine a máš skúsenosti s aplikačným suportom ? Ak áno, tak hľadáme práve teba.

Náplň práce:

- IT support aplikácií na úrovni 2nd line
- podpora aplikácie používanej ako CRM systém
- analýza problémov, ich riešenie alebo eskalácia
- komunikácie s dodávateľmi ohľadom riešenia problémob
- správa aplikácií a hľadanie možností na vylepšenie
- príprava dokumentácie ohľadom riešenia problémov
- práca na Windows platforme
- riešenie problémov súvisiciach s SQL databázami

Organizácia pracovného času:
- flexibilný pracovný čas: začiatok najneskôr o 9:30 a koniec najskôr o 16:00
- nakoľko sa jedná o support, je potrebné príležitosť začínať o 7:00 alebo začať neskôr a pracovať do 18:30

Požadujeme

- skúsenosť s podporou používateľov
- aspoň ročné skúsenosti v IT oblasti
- skúsenosti s SQL databázami
- aktívna angličtina (schopnosť verbálne komunikovať
- ochota pracovať flexibilne

Benefity

- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- rôzne vzdelávacie kurzy a školenia
- možnosť vzdelávania

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3549992  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)