Administratívna podpora na účtovnom oddelení

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá do svojho finančného tímu obsadzuje pozíciu: ADMINISTRATÍVNA PODPORA NA ÚČTOVNOM ODDELENÍ.

Vašou náplňou práce bude:

- administratívna podpora v rámci účtovného tímu,
- kontrola a nahrávanie dokladov do systému,
- zabezpečenie plynulého chodu procesovania dokladov,
- promptné a efektívne riešenie vzniknutých chýb a nezrovnalostí v systéme,
- spolupráca v rámci tímu a plnenie úloh stanovených nadriadeným,
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru,
- prax v oblasti financií minimálne 0.5 roka,
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2,
- flexibilita, zodpovedný a samostatný prístup k práci,
- chuť pracovať na US smeny (od 13:30 do 22:00)

Benefity

- 13. plat
- Plne hradené stravné vo výške 10 eur pri US pracovnom čase
- 20% príplatok pri práci na US pracovnom čase
- Príspevok na svadbu
- Príspevok pri naroden í dieťaťa
- Multisport karta

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3549765  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)