Component engineer/analyst

Miesto práce
Košice region - Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Láka Vás možnosť budovať kariéru v prostredí úspešnej automotive spoločnosti?Hovoríte plynule anglicky?

Ak ÁNO neváhajte a dajte nám o sebe vedieť! Otvára sa Vám príležitosť uplatniť sa na pozícií COMPONENT ENGINEER/ANALYST

Náplň práce:

- Dizajn nových výrobkov a redizajn existujúcich výrobkov
- Testovanie tolerancie/kompatibility výrobkov
- Analýza a odstraňovanie nedostatkov na výrobkoch
- Testovanie prototypov
- Aktívna spolupráca s oddelením kvality, výroby
- Poskytovanie technickej podpory zákazníkom
- Spracovanie technickej dokumentácie

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie technického smeru (elektro, mechanika, fyzika)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - min. 2 roky
- Skúsenosti so systémami získavania a spracovania údajov, analýzami
- Znalosť elektrotechnických schém/výkresov
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť

Benefity

- Príjemné pracovné prostredie
- Vo veľkej miere flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Aktívne využívanie cudzieho jazyka
- Účasť na vývoji produktov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3540033  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)