AP accountant specialist

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chceš začať svoju kariéru v účtovníctve, ovládaš anglický jazyk a nemáš problém s excelom? Máme pre teba ideálnu pracovnú príležitosť!

Tvoja náplň práce bude nasledovná:
- Účtovanie došlých faktúr a cestovných výdavkov
- Kontrola účtov
- Riešenie omeškaných platieb
- Rekonsiliácia účtov
- Pravidelné uzávierkové aktivity

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:
- Ukončené vzdelanie ekonomického zamerania
- Aktívnu znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Pokročilú úroveň MS Office (Excel)
- Motiváciu pre prácu v účtovníctve

Benefity

- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- Benefit pre verejnú dopravu
- Pravidelné tímové podujatia
- Ročný bonus
- Environmentálny program
- Quiet Zóna

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3521204  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)