Autorizovaný bezpečnostný technik + technik požiarnej ochrany

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náš klient medzinárodná strojárska spoločnosť Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii AUTORIZOVANÝ BOZP TECHNIK.

Hlavná náplň práce:

- Plnenie úloh BOZP a PO technika vyplývajúce z platnej legislatívy
- Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
- Vypracovanie interných smerníc v oblasti BOZP v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečenie školení v oblasti BOZP a PO
- Audity BOZP
- Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení
- Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
- Vedenie súvisiacej evidencie
- Zodpovednosť za vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
- Aktívne zasahovanie pri požiari a iných životných pohromách a mimoriadnych udalostiach v objektoch podniku
- Príprava správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti, komunikácia so štátnymi inštitúciami

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Vzdelanie technického zamerania
- Certifikát autorizovaného bezpečnostného technika je PODMIENKOU
- Minimálne 3 roky praxe v danej oblasti
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP, PO
- Základný prehľad ohľadom noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Flexibilitu

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3510382  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)