Elektrotechnik - Senec

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Klient zváži ABSOLVENTOV, ktorých na pozíciu rád zaučí.

Vašou náplňou práce bude:

- Mechanická a elektrická montáž strojov
- Kontrola kvality prebratého materiálu
- Nájdenie a odstránenie chýb
- Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy

PRACOVNÁ DOBA: Pondelok-Piatok od 7:00 do 15:30 hod.

ZABEZPEČENÁ Autobusová doprava z Pezinka

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vzdelanie TECHNICKÉHO ZAMERANIA
- Predchádzajúca prax v oblasti výroby VÝHODOU
- Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou - §21 VÝHODOU
- Vodičský preukaz skupiny B

Výkon práce je v priemyselnom parku v Senci a je nutné mať k dispozícii auto, aby sa zamestnanec mohol dopraviť do/z práce.

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:

- Zabezpečený pitný režim
- Ovocný deň každú stredu
- Ročný bonus
- Refferal bonus
- Zabezpečená autobusová doprava
- Vianočný večierok

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3499752  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)