Špecialista reportingu v oblasti investičných a finančných trhov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Poznáš pojmy ako BOND, DERIVÁT alebo OPCIA a máš analytické zmýšlanie? Na škole ťa bavilo účtovníctvo ale hľadáš skôr komplexnú prácu a šancu získať obrovské množstvo nových vedomostí? Rozohraj svoju veľkú hru s číslami!

Náplň práce:
- Spracovanie údajov z oblasti investičných a kapitálových trhov
- Porovnávanie investičného portfólia klientov
- Práca s interným systémom a kontrola finančných údajov
- Komunikácia s účtovným, IT a asset management oddelením
- Reporting

Požadujeme

Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:

- VŠ ekonomického zamerania (financie, bankovníctvo, investície)
- Znalosť anglického jazyka (C1)
- Skúsenosť v oblasti financií alebo bankovníctva (min 1 rok)
- Vynikajúce znalosti programu Excel (pivotné tabuľky, IF, v/hlookup)

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na [email protected]

Zo zákona musíme zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálny plat) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku odmien alebo pri ponuke inej pracovnej pozície. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo a to aj so zreteľom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.

Benefity

- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- Zľava na MHD
- Pravidelné tímové podujatia
- Ročný bonus
- Environmentálny bonus

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3490351  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)