Strategický nákupca

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte technické vzdelanie, ktoré by ste chceli uplatniť v NÁKUPE? Renomovaná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojov pre potravinársky priemysel hľadá odborníka s technickým zameraním, ktorý vie svoje skúsenosti uplatniť ako STRATEGICKÝ NÁKUPCA.

Vaša náplň práce bude zameraná na:
- Budete vyhľadávať nových dodávateľov pre zverené komodity na globálnej úrovni
- Zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity
- Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie cien a uzatváranie rámcových zmlúv
- Zodpovednosť za správu kontraktov
- Renegociácia zmluvných podmienok s existujúcimi klientami
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Aspoň 5 rokov skúsenosti v nákupe materiálov pre výrobu PODMIENKOU
- Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií PODMIENKOU
- Znalosti čítania technických výkresov
- Plynulá znalosť anglického jazyka PODMIENKOU
- Komunikačné a organizačné zručnosti
- Flexibilita, ochota cestovať

Benefity

- Motivujúce ohodnotenie v závislosti od skúsenosti
- Možnosť sebarealizácie
- Osobnostný rast
- Balík firemných benefitov
- Príspevok do 3. piliera
- Zamestnanecká autobusová doprava

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3468440  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 - 2300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)