Elektroúdržbár (Ref. č.: 3-30-29929/PF)

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

- Elektrikárske práce na základe platného osvedčenia o odbornej spôsobilosti
- Údržbu elektrických a elektronických častí CNC obrábacích strojov
- Úprava elektrických a elektronických častí výrobných zariadení podľa servisných manuálov
- Preventívna kontrola výrobných zariadení

Požadujeme

- SŠ/VŠ (technické zameranie - elektrotechnika)
- Prax na obdobnej pozícii min.4 roky
- min.vyhláška 21§ - PODMIENKA
- MS Office
- Precíznosť
- Spoľahlivosť
- Zodpovedný prístup
- Technické myslenie
- Vodičský preukaz typu B

Benefity

- Práca v stabilnej úspešnej spoločnosti
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Dochádzkové a výkonnostné bonusy
- Profesijný rast

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3463971   Dátum zverejnenia: 6.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)