Controlling medzinárodných entít (s nemeckým jazykom)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte dlhoročné skúsenosti s controllingom a chceli by ste mať „pod palcom“ celú pobočku? Táto pracovná príležitosť môže byť to pravé!

Náplň práce:
- Analýza výkonu a hospodárenia pobočky
- Kontrola celej pobočky z finančného hľadiska
- Zodpovednosť za správnosť údajov finančných výkazov
- Vykonávanie controllingu v súlade s finančnými regulátormi daného štátu
- Spolupráca s auditom a daňovým oddelením
- Kvartálne alebo ročné reportovanie pre senior manažment
- Pravidelná komunikácia v nemeckom a anglickom jazyku s pobočkami v zahraničí

Požadujeme

- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti controllingu
- Skúsenosť z auditu je výhodou
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, účtovníctva alebo ekonómie
- Znalosť US GAAP alebo IFRS
- Pokročilá úroveň MS Office balíka, SAP je výhodou
- Pokročilá úroveň anglického a nemeckého jazyka- každodenná komunikácia
- Samostatnosť , komunikatívnosť, proaktivita

Benefity

Táto medzinárodná spoločnosť má vynikajúce meno na trhu a ukážkovo sa stará o svojich zamestnancov. Spoločnosť ponúka mnoho benefitov ako napríklad:

- 13. plat
- Školiace programy a jazykové kurzy
- Flexibilný pracovný čas
- A mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3463960  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)