Skúšobný technik (Ref. č.: 5-21-30603/PF)

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
930 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

- diagnostika a opravy závad (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení
- spolupráca pri zavádzaní nových produktov do výroby
- údržba testovacích zariadení
- spolupráca s oddelením prípravy výroby a kvality
- návrh, stavba a programovanie testovacích zariadení
- opravy a údržba automatizovaných liniek

- firma garantuje komplexné zaškolenie

Požadujeme

- vzdelanie v obore elektrotechnika, mechanika, programovanie
- technicky zdatný
- prax v elektrotechnickej oblasti výhodou
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Benefity

- príplatky k základnej mzde
- letný a vianočný bonus
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- autobusová doprava/ príspevky na dopravu

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

ID: 3447304   Dátum zverejnenia: 12.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   930 - 950 € (+ prípadné ďalšie odmeny)