Zaujímaš sa o finančné trhy? Pracuj na pozícii, kde to ocenia! (Ref. č.: 1-26-24246/PF)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Máš záujem o oblasť investícií a angličtina je Tvojou prednosťou?

Spoločnosť s celosvetovo známym menom na finančnom trhu hľadá do svojho tímu proaktívneho, investigatívneho kandidáta s vynikajúcimi komunikačnými zručnosťami, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Procesovanie platieb, príprava a realizácia investičných obchodov a zabezpečovanie ich plynulého chodu
- Proaktívna investigácia v prípade nezrovnalostí platieb
- Monitorovanie a zabraňovanie protizákonným aktivitám
- Proaktívne zdieľanie informácií ohľadom trhu v rámci tímu
- Aktívne vyhľadávanie zlepšení a zjednodušení procesov

Požadujeme

Ak máš nasledujúce kvality, tak Ťa chceme stretnúť osobne!

- Angličtina na vysokej komunikatívnej úrovni slovom i písmom (B2)
- SŠ/VŠ ekonomického zamerania
- Pýšiš sa dobrou znalosťou z oblasti investícií a finančných trhov
- Prvá skúsenosť z oblasti Asset Managementu je veľká výhoda
- Si komunikatívny, rád analyzuješ a vieš si urobiť poriadok vo svojich zodpovednostiach
- Ak sa nestratíš v Exceli, tak ťa berieme všetkými piatimi

Zo zákona musíme zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálny plat) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku odmien alebo pri ponuke inej pracovnej pozície. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo a to aj so zreteľom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email
ID: 3444452   Dátum zverejnenia: 10.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)