Projektový inžinier

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Využite príležitosť participovať na projektoch pre výrobné spoločnosti so silným menom na trhu na pozícií PROJEKTOVÝ INŽINIER.

Vašou náplňou práce bude:

- Koordinácia projektového tímu (konštruktér, montážnici)
- Navrhovať technické riešenia
- Tvorba cenových ponúk
- Priama komunikácia so zákazníkmi
- Zodpovednosť za rozpočet a dodržanie časového harmonogramu
- Plánovanie priebehu projektu od návrhu, výroby, montáže až po doladenie u zákazníka
- Zadávanie výrobnej dokumentácie do výroby
- Tvorba dokumentácie pre zákazníka (návod na obsluhu a údržbu)

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU (Nemecký jazyk výhodou)
- Vzdelanie technického smeru
- Vodičský preukaz
- Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v oblastiach elektronika, hydraulika a pneumatika, prípadne skúsenosti s riadením projektov v automatizácii. Nie sú však podmienkou.

Benefity

- 13. a 14. plat
- Pružná pracovná doba
- Odborné a jazykové vzdelávanie
- Práca na zaujímavých projektoch

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

ID: 3440400  Dátum zverejnenia: 5.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)